אודות

אודות ושננתם לבניך

במרכז ״ ושננתם לבניך ״ עוסקים מזה כ30 שנה בהוצאה לאור של ספרי קריאה לילדים ונוער .

״ושננתם לבניך״ שמה לה למטרה להוציא לאור ספרי ילדים העוסקים במושגי יסוד ביהדות , ובמורשת ההיסטורית של עם ישראל , ובכך להקנות לקוראים הצעירים ערכים חינוכיים חיוביים וחשובים.

ברבות השנים יצאו לאור  תחת ידינו ספרי ילדים , בנושאים רבים ומגוונים:

על התורה לפי סדר פרשות השבוע ,  על חגי ומועדי ישראל , סיפורי צדיקים , היסטוריה יהודית , מידות טובות ודרך ארץ.

הספרים מסוגננים בעיצוב חדשני ומאיר עיניים , נכתבים על ידי מיטב סופרי  הילדים , ומאויירים על ידי מכחולם של אומנים ידועי שם כמו יוני גרשטיין , מוטי הלר , דן בר לב , ואחרים.

חלק מהספרים מוגשים בציפוי למינציה או בציפוי ניילון –  מה שמאריך את חיי הספר ומעניק לו את ההגנה הראויה .

בשנים האחרונות הוקמה במרכז "ושננתם לבניך" מחלקה מיוחדת אשר שמה לה למטרה להמחיש את תוכן הספרים במימד נוסף , וזאת על ידי הפקת תקליטורי שמע בהם ניתן להאזין לתוכן הספרים כאשר הם מוקראים על ידי קריין מקצועי , בליווי אפקטים משוכללים ופעלולי אולפן חדשניים . גם מקהלת הילדים של "ושננתם לבניך", תורמת את חלקה הססגוני, ומלווה את האלבום בשירים מקוריים שהולחנו ועובדו במיוחד עבור ההפקות המושקעות .  

ובל נשכח את עלוני השבת האהובים מבית "ושננתם לבניך" , הלא הם עלוני "נופת צופים", שכבר הפכו לחלק בלתי נפרד משולחן השבת של אלפי משפחות ברחבי הארץ .

"ושננתם לבניך" חרתה על דגלה להגיש לקהל קוראיה הנאמנים תוכן איכותי עשיר ומרתק , תוכן נאמן למורשתו של העם היהודי וערכיו הנעלים .

ושננתם לבניך . ספרים טובים לבית טוב

אודות הרב הופקוביץ

הרב יעקב הופקוביץ נולד בישראל לרבי ישעיהו ולאה הופקוביץ. לאחר נישואיו היה אברך בכולל אברכים.
הרב הופקוביץ הוציא לאור קרוב ל-300 ספרים בעברית, בעיקר לציבור החרדי. חלק מספריו תורגמו לאנגלית. הוא כתב ספרים בנושאי המועדים ושבתות, ספרי מוסר ואגדות, וספרים העוסקים בחינוך. הוא מתמקד בספרות ילדים, והתפרסם בעיקר בשל סדרת ספרי פרשת השבוע הפרשה מספרת לי.
נשוי ואב לשלושה ילדים. תושב ירושלים